niedziela, 18 grudnia 2016

Prezenty dla językoświrów


Blogosfera i media społecznościowe aż puchną od wszelkiego rodzaju "wish list". Ja jestem z tych, którym o wiele większą radość sprawia dawanie niż branie.  Dlatego jeżeli należycie do tej samej grupy, to zapraszam do zerknięcia na pomysły dla naszych bliskich językoświrów. :)


Jeżeli Wasi bliscy są fanami nauki przez aplikacje mobilne, to będą Wam niezmiernie wdzięczni  gdy w prezencie otrzymają od Was powerbank! To niezbędnik każdego, kto w drodze do pracy czy szkoły korzysta z Duolingo lub innych tego typu aplikacji językowych.


 Fala maniaków perfekcyjnej organizacji ogarnia coraz większą część naszego społeczeństwa. Jednym z ich niezbędników jest organizer-kalendarz, bez którego nigdzie się nie ruszają. Jeżeli znacie takiego perfekcjonistę, to na pewno ucieszy się z kalendarza na nowy rok!

 Czy Wy też wchodząc do sklepu papierniczego czujecie się jak w raju? Tyle pięknych notesów, pisaków, kolorowych karteczek! Chcecie mieć je wszystkie? Używać ich do wszelkiego rodzaju notatek i zapisków? Być może to idealne prezenty nie tylko dla Waszych bliskich, ale i dla Was samych. :)
 Znacie mnie już bardzo dobrze i doskonale wiecie, że ten wpis bez wspomnienia o grach planszowych nie miałby najmniejszego sensu. :) Jeżeli nie lubicie ręcznej roboty, to poniżej znajdziecie idealne gotowce dla Waszych najbliższych.
 
Mam nadzieję, że skorzystacie z moich pomysłów i sprawicie radość rodzinie i przyjaciołom.

Wesołych Świąt! :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza